Koolitused

SL (Static line)


Static Line hüpped toimuvad 1,5km kõrguselt, vari avaneb kohe pärast väljahüpet automaatselt. Kõik hüpped toimuvad kaasaegse juhitava tiibvarjuga.

Static Line hüpe on hea võimalus langevarjundusega esmast tutvust teha. Tõsisema huvi tekkimisel on siit lihtne liikuda edasi AFF hüpete ja vabalangemise juurde.

1 hüppega Static Line kursuse hind on 169€, järgnevate hüpete hind 62€/hüpe.

AFF (Accelerated FreeFall)


AFF on intensiivne kursus, mis juba esimesel hüppel viib vabalangemisse 4 km kõrguselt. Lennukist välja hüppab ja varju avab õpilane ise, julgestuseks on vabalangemises kaasas kaks instruktorit. AFF kursuse 7 taseme läbimisel saab õpilane soolohüppamise õiguse.

1 hüppega AFF kursuse hind on 349€, 2.-3. tase 210€/hüpe, 4.-7. tase 140€/hüpe. Täiskursus (algkoolitus + 7 hüpet) maksab 1329€, täiskursuse eest korraga tasumisel kehtib soodushind 1229€.

Jätkukoolitused


Algkursuse läbimine ja esimeste hüpete tegemine on alles pika teekonna algus. Võib-olla on sinu kutsumuseks hoopis kupliakrobaatika, tiibkostüümiga lendamine või kujundhüpped?

Eesti Langevarjuklubi pakub erinevaid jätkukoolitusi erineva tasemega hüppajatele, nii meie oma instruktorite kui rahvusvaheliselt tunnustatud treenerite juhendamisel. Teooriakoolitused on klubiliikmetele enamasti tasuta.