Jätkukoolitused

Jätkukoolitused

Algkursuse läbimine ja esimeste hüpete tegemine on alles pika teekonna algus. Võib-olla on sinu kutsumuseks hoopis kupliakrobaatika, tiibkostüümiga lendamine või kujundhüpped?

Eesti Langevarjuklubi pakub erinevaid jätkukoolitusi erineva tasemega hüppajatele, nii meie oma instruktorite kui rahvusvaheliselt tunnustatud treenerite juhendamisel. Teooriakoolitused on klubiliikmetele enamasti tasuta

Korduskoolitused

Iga hüppehooaja alguses korraldab Eesti Langevarjuklubi korduskoolitusi hüppajatele, kel on tarvis enne hooaega oma teadmisi värskendada. Korduskoolituse läbimine on kohustuslik kõigile ilma litsentsita hüppajatele, traditsiooniliselt osalevad korduskoolitustel siiski ka kogenud hüppajad.

Pakkimiskoolitus

Esimestel hüpetel ei ole vaja langevarju pakkimist osata, kuid edaspidi on siiski tavapärane, et hüppaja pakib oma põhivarju ise. Alguses võib pakkimine üle poole tunni aega võtta, kogemuse kasvades läheb selleks ca 8 min. Meil on üks hüppaja, kes tegi 200 hüpet ilma ise ühtegi langevarju pakkimata – aga tema on pigem erand. Langevarju pakkimine ei ole raketiteadus, meie pakkimiskoolitajad teevad selle sulle kiiresti selgeks.

Tunnelilaagrid

Tänapäevases langevarjuspordis on tuuletunnelis lendamine väga levinud treeningmeetod. Eesti Langevarjuklubi korraldab mitu korda aastas tunnelilaagreid, kus kõik soovijad saavad meie instruktorite juhendamisel oma vabalangemise oskusi täiendada.

Talveboogie

Talveboogie on Eesti Langevarjuklubis igal talvel korraldadav üritus, kus tehakse kokkuvõtteid möödunud langevarjuhooaja intsidentidest ning räägitakse erinevatest hüppeohutusega seotud teemadest, järgmise hooaja plaanidest jpm huvitavast.

Erinevad teemakoolitused

Langevarjundus hõlmab tänapäeval paljusid erinevaid spordialasid. Eesti Langevarjuklubis korraldame koolitusi näiteks teemadel kujundhüpped (FS4 ja bigway), freefly, kuplilendamine, wingsuit, kupliakrobaatika, langevarjuri varustus jne.

Võistlused ja rekordiüritused

Eesti Langevarjuklubi liikmed on edukalt osalenud erinevatel rahvusvahelistel võistlustel (võistlusaladeks eelkõige FS4 ja tiibkostüümiga lendamine), samuti on meie nimel enamus Eesti rekordeid.

Viimane suurem saavutus oli uus Eesti bigway rekord (28 inimest) 2017.a. alguses.

Eesti esimene sequential bigway (kahe punktiga suur kujund) rekord (22 langevarjurit + kaameramehed) 2019.a. veebruaris.