Tandem langevarjuhüpe koos kogenud instruktoriga on lihtne ja turvaline viis proovida vabalangemist. Tandemhüppel on „reisija” turvaliselt instruktori külge kinnitatud ning maandutakse ühise langevarju all. Kuna maapealne ettevalmistus on lühike, sobib tandemhüpe suurepäraselt kingituseks.

Meie kogenud instruktoritega on taevas käinud sadu adrenaliinijanuseid, sealhulgas näiteks Kihnu Virve, Carmen Kass, Urmas Paet ja Stig Rästa.

Tandemhüppe hind on 229€, soovi korral saad 69€ eest juurde tellida videosalvestuse oma hüppest. Gruppidele alates viiest inimesest kehtib soodushind 199€/in.

Nõuded tandemhüppajale

  • Tandemhüppaja miinimumvanust ei ole määratud, kuid ta peab olema piisavalt suur, et turvaliselt tandemrakmetes püsida (tavaliselt alates 8.a. vanusest). Noorematel kui 18-aastastel on hüppamiseks tarvis vanema või hooldaja kirjalikku luba.
  • Kaal alla 100 kg.
  • Tandemhüppe sooritamiseks ei ole vaja ideaalset füüsilist vormi, kuid hüppaja peaks olema võimeline rakmetes rippudes jalad üles tõstma.
  • Langevarjuril ei tohi olla haigusi, mis põhjustavad kontrollimatut käitumist (äkilist teadvusekaotust, krampe vms). Kõigi küsimuste korral kirjuta meile julgesti: jump@skydive.ee
  • Kõik langevarjurid (s.h. tandemhüppajad) peavad olema täiesti kained – lennuväljal kehtib alkoholile nulltolerants.

Tandemhüpped 2020 hooajal

2020 hüppehooaeg on läbi. 2021 tandemhüpetele registreerimise avame kevadel, hooaeg algab aprillis-mais ning kestab septembri – oktoobrini. Hüppame reede õhtuti, laupäeviti ja pühapäeviti, olenevalt ilmast. Hüpe ja sellele eelnev koolitus toimub Rapla (Kuusiku) lennuväljal.

Enne hüpet

Tandemhüppele eelneb pooletunnine maapealne ettevalmistus, pärast seda oledki valmis lennukisse minema!

Langevarjuhüpe

Tandemhüpe kogenud instruktoriga: pool tundi maapealset ettevalmistust lennuväljal, 15 min tõusvas lennukis, väljahüpe 4 km kõrguselt, 45 sek vabalangemist, 5 min lendamist juhitava tiibvarjuga.

Vaata ka tandemhüpete videoid!

Pärast hüpet

Kui sa pärast tandemhüppe sooritamist leiad, et sooviksid langevarjundusega tõsisemalt tegeleda, pakume sulle langevarjuri algkoolitusi (AFF või Static Line) samal hooajal klubi aastamaksu (65€) võrra soodsamalt!

Kinkekaart

Kinkekaart kehtib kahe aasta jooksul alates väljastamise kuupäevast. Teooriakoolitus tuleb läbida enne kinkekaardi aegumiskuupäeva (k.a). Koolitushooaeg on mai-august.