Tandemhüpe

Tandem langevarjuhüpe koos kogenud instruktoriga on lihtne ja turvaline viis proovida vabalangemist. Tandemhüppel on „reisija” turvaliselt instruktori külge kinnitatud ning maandutakse ühise langevarju all. Kuna maapealne ettevalmistus on lühike, sobib tandemhüpe suurepäraselt kingituseks.

Meie kogenud instruktoritega on taevas käinud sadu adrenaliinijanuseid, sealhulgas näiteks Kihnu Virve, Carmen Kass, Urmas Paet ja Stig Rästa.

Tandemhüppe hind on 269€, soovi korral saad 80€ eest juurde tellida videosalvestuse oma hüppest. Gruppidele alates viiest inimesest kehtib soodushind 249€/in.

Nõuded tandemhüppajale

  • Tandemhüppaja miinimumvanust ei ole määratud, kuid ta peab olema piisavalt suur, et turvaliselt tandemrakmetes püsida (tavaliselt alates 8.a. vanusest). Noorematel kui 18-aastastel on hüppamiseks tarvis vanema või hooldaja kirjalikku luba.
  • Kaal alla 100 kg.
  • Tandemhüppe sooritamiseks ei ole vaja ideaalset füüsilist vormi, kuid hüppaja peaks olema võimeline rakmetes rippudes jalad üles tõstma.
  • Langevarjuril ei tohi olla haigusi, mis põhjustavad kontrollimatut käitumist (äkilist teadvusekaotust, krampe vms). Kõigi küsimuste korral kirjuta meile julgesti: jump@skydive.ee
  • Kõik langevarjurid (s.h. tandemhüppajad) peavad olema täiesti kained – lennuväljal kehtib alkoholile nulltolerants.

Grupibroneeringud

Kodulehe broneerimisvormi saad kasutada hüpete broneerimiseks ühekaupa. Grupibroneeringute tegemiseks võid registreerida grupi liikmed ühekaupa või teha broneering meili või telefoni teel (jump@skydive.ee, +372 54545544). Gruppidele alates 5 inimesest kehtib soodushind 249€ / in (+ soovi korral video 80€ / in).

Hooaeg

Tandemhüpetega alustame maikuus ning hooaeg kestab septembri – oktoobrini. Hüppame reede õhtuti, laupäeviti ja pühapäeviti, olenevalt ilmast. Hüpe ja sellele eelnev koolitus toimub Rapla (Kuusiku) lennuväljal. Erandina 22.-24. juunini hüppame hommikust õhtuni Kihnu saarel.

Enne hüpet

Tandemhüppele eelneb pooletunnine maapealne ettevalmistus, pärast seda oledki valmis lennukisse minema!

Hüpe

Tandemhüpe kogenud instruktoriga: pool tundi maapealset ettevalmistust lennuväljal, 15 min tõusvas lennukis, väljahüpe 4 km kõrguselt, 45 sek vabalangemist, 5 min lendamist juhitava tiibvarjuga.

Pärast hüpet

Kui sa pärast tandemhüppe sooritamist leiad, et sooviksid langevarjundusega tõsisemalt tegeleda, pakume sulle langevarjuri algkoolitusi (AFF või Static Line) samal hooajal klubi aastamaksu (95€) võrra soodsamalt!

Registreeru tandemhüppele

Laadimine.