Kinkekaart

Tahad kinkida midagi ägedat, erilist ja meeldejäävat?

Oled õiges kohas!

Osta kinkekaart ja kingi lähedastele elamusi!

Kinkekaardi soetamiseks toimi nii:

Kontrolli

Kõigepealt kontrolli, et kingi saaja oleks hüppekõlbulik. Ta peab olema iseseisvaks hüppeks (AFF või Static Line) vähemalt 15-aastane, tandemhüppeks vähemalt 8-aastane (või piisavalt suur, et rakmetes püsida). Alaealistel peab olema vanema või hooldaja kirjalik luba. Iseseisva hüppaja kaal peab jääma vahemikku 50-105 kg, tandemhüppajal kuni 100 kg. Kingi saaja tervis peab olema korras. Kahtluse korral võta enne meiega ühendust.
Vali

Mõtle, milline inimene kingi saaja on? Aktiivse eluviisiga heas füüsilises vormis inimene, kellel on suvel nädalavahetustel vaba aega, tunneb tõenäoliselt rõõmu iseseisvalt hüppamise kursuse (AFF või Static Line) üle. Tandemhüpe võtab vähem aega ja sobib pea kõigile, alates lastest ja lõpetades pensionäridega. Kui sa kingi saaja eelistusi ei tea, võid soetada vaba summaga kinkekaardi – siis saab ta ise valiku teha.
Vormista

Kui oled valiku teinud, vormista ost ja saad kinkekaardi paari minutiga kätte. Sisesta e-posti aadress, kuhu soovid, et kinkekaardi saadame. See võib olla ostja e-mail, kingi saaja e-mail või ka mõlemad. Valides vaba summa, täida ka summa lahter. Edasi lisa toode ostukorvi ning mine maksma. Täida kõik vajalikud väljad, vali sobiv makseviis ning esita tellimus. Meilile tuleb e-kinkekaart, mida on võimalik välja printida või edasi saata.

Milline kinkekaart valida?

Tandemhüpe

tandemhüpe koos kogenud instruktoriga on lihtne ja turvaline viis proovida vabalangemist. Tandemhüppel on „reisija” instruktori külge kinnitatud ning maandutakse ühise langevarju all. Tandemhüpe sobib kingiks siis, kui sa pole päris kindel, kas kingi saaja tahab, julgeb või on suuteline iseseisvalt hüppama; samuti siis, kui iseseisvalt hüppamiseks vajaliku algkoolituse läbimiseks pole aega (näiteks kingi saaja on Eestis lühiajaliselt või on tegu hoopis poissmeestepeo üllatusega).

AFF algkoolitus

AFF on intensiivne kursus, mis juba esimesel hüppel viib vabalangemisse 4 km kõrguselt. Lennukist välja hüppab ja varju avab õpilane ise, julgestuseks on vabalangemises kaasas kaks instruktorit. AFF kursuse 7 taseme läbimisel saab õpilane soolohüppamise õiguse. AFF koolitust soovitame kingiks neile, kellel on tõsisem huvi alaga tegelema hakata, armastus (ekstreem)spordi vastu ja keskmine või keskmisest parem füüsiline vorm.

Static Line algkoolitus

Static Line on kõige soodsam võimalus langevarjundusega esmast tutvust teha. Hüpe toimub 1,5km kõrguselt, vari avaneb kohe pärast väljahüpet automaatselt. Kõik hüpped toimuvad kaasaegse juhitava tiibvarjuga. Static Line koolitus sobib kingiks neile, kellel on soov iseseisev langevarjuhüpe kord elus kindlasti ära proovida. Kui seejärel tekib tõsisem huvi, on siit lihtne liikuda edasi AFF hüpete ja vabalangemise juurde. Eeldab vähemalt keskmist füüsilist vormi.

Vaba summa

Vabalt valitud summaga kinkekaart sobib siis, kui sa ei tea, kas kingi saaja eelistaks tandemhüpet või iseseisvalt hüppamise algkursust. Samuti saad nii rõõmustada sõpra, kes on juba langevarjur.

Kinkekaart kehtib kolme aasta jooksul alates väljastamise kuupäevast. Teooriakoolitus tuleb läbida või tandemhüpe sooritada enne kinkekaardi aegumiskuupäeva (k.a). Koolitushooaeg on mai-august ja hüppehooaeg mai-september. Kingisaaja saab registreeruda hüppele meie kodulehel, kasutades selleks vastava kursuse või tandemhüppe broneerimisvormi.

Kinkekaardi saad kätte e-postiga kohe pärast tasumist (kui ei saa, kontrolli igaks juhuks ka rämpsposti kausta ja võta seejärel meiega ühendust).

Kui sul on küsimusi, kirjuta kinkekaart@skydive.ee või helista +372 529 7258.