SL (Static Line)

Static Line koolitus viib langevarjuõpilase vabalangemisse samm-sammult, esimestel hüpetel avaneb vari kohe pärast väljahüpet automaatselt. Kõik hüpped toimuvad kaasaegse juhitava tiibvarjuga. Soolohüppamise õiguse saamiseks kulub keskmiselt 15-30 hüpet.

1 hüppega Static Line kursuse hind on 139€, järgnevate hüpete hind 49€/hüpe.

AFF (Accelerated FreeFall)

AFF on intensiivne kursus, mis juba esimesel hüppel viib vabalangemisse 4 km kõrguselt. Lennukist välja hüppab ja varju avab õpilane ise, julgestuseks on vabalangemises kaasas kaks instruktorit. AFF kursuse 7 taseme läbimisel saab õpilane soolohüppamise õiguse.

1 hüppega AFF kursuse hind on 299€, 2.-3. tase 160€/hüpe, 4.-7. tase 110€/hüpe. Täiskursus (algkoolitus + 7 hüpet) maksab 1059€, täiskursuse eest korraga tasumisel kehtib soodushind 969€.

Jätkukoolitused

Algkursuse läbimine ja esimeste hüpete tegemine on alles pika teekonna algus. Võib-olla on sinu kutsumuseks hoopis kupliakrobaatika, tiibkostüümiga lendamine või kujundhüpped?

Eesti Langevarjuklubi pakub erinevaid jätkukoolitusi erineva tasemega hüppajatele, nii meie oma instruktorite kui rahvusvaheliselt tunnustatud treenerite juhendamisel. Teooriakoolitused on klubiliikmetele enamasti tasuta.