Koolitused 2008 hooajal

Koolitused 2008 hooajal

KORDUSKOOLITUS
Korduskoolituse eesmärgiks on talve jooksul ununenud asjade meeldetuletamine. See koolitus on kohustuslik läbida kõigil, kel on kokku alla 30 hüppe või eelmisel hooajal alla 10 hüppe. Soovituslik kõigile hüppajatele. Korduskoolitus on klubi liikmetele tasuta. Toimub sel aastal 28.märtsil. Rega korduskoolitusele siin.

Kes ei saa 28.märtsil koolitusel osaleda, võib selle asemel osaleda vabalt valitud algkoolitusel (toimub igal reedel ja esmaspäeval alates 9.maist). Algkoolitusel osalemine korduskoolituse korras on klubi liikmetele tasuta.

Eksamit uuesti ei ole tarvis teha.

VVH
Varuvarjuharjutus tuleb teha kõigil hüppajatel iga kahe kuu järelt (kuni C-kategooriani) või iga 4 kuu järelt (C ja D kategooria). Varuvarjuharjutust saab teha klubis (Regati pst 1) või lennuväljal.

TÄIENDKOOLITUS
Täiendkoolitus on mõeldud eelkõige juba 3,5km peale jõudnud õpilastele ja sisaldab teemasid nagu ohutus grupihüpetel, ohutus kupli all, oma varustuse kontroll enne hüpet, kehaasendi nüansid vabalangemises jms. Täiendkoolitus ei ole kellelegi kohustuslik ja see toimub hüppehooaja jooksul sagedusega umbes kord kuus, olenevalt soovijate arvust. Täiendkoolitus on klubi liikmetele tasuta.

PAKKIMISKOOLITUS
Kes soovivad oma varju iseseisvalt pakkida ja sellega säästa 75 krooni, peaksid käima pakkimiskoolitusel ja sooritama pakkimiseksami. Pakkimiskoolituselt peaks selle hooaja alguses korra läbi käima ka need õpilased, kel pakkimiseksam juba tehtud (nagu teada, on meil uued õpilasvarjud, mille pakkimine võib kuplite libeduse tõttu osutuda suht keeruliseks ettevõtmiseks :)
Pakkimiskoolitused on klubi liikmetele tasuta, pakkimiseksami tegemine maksab 50 krooni. Pakkimiskoolitused Tallinnas algavad aprillis.
Sel aastal toimuvad pakkimiskoolitused ka Tartus, teisipäeviti kell 18.00 Väino (tel 50 57 581) juhendamisel. Rega Tartu pakkimiskoolitusele siin.

LISAKS on 2008 hooajal plaanis järgmised koolitused:

  • Bigway
  • Freefly
  • FS ja 4way
  • Kuplilendamine

Võimalik, et siia nimekirja lisandub veel midagi, vastavalt teie ettepanekutele, mida oodatakse aadressil tuuker ät skydive.ee

Jaga postitust