Heateost saab sinu suve suurim seiklus! Unustamatu langevarju tandemhüpe 4km kõrguselt Jüri Pootsmanniga!

Tee head ja võid võita ainulaadse ühise elamuse oma lemmikkuulsusega.

Jüril on sellele suvele eriliselt ekstreemsed ootused ja ta kutsub oma mängu võitja endaga oma esimesele adrenaliinirohkele langevarju tandemhüppele 4km kõrguselt. Hüppe ajal olete mõlemad turvaliselt oma kogenud instruktori külge kinnitatud ning saate nautida nii 45 sekundit vabalangemist kui ka seejärel taevalaotuses tiibvarjuga liuglemist. No ikka tõeline seiklus, proovilepanek ja julgustükk ühe korraga! Ja ehk ka võimalus teada saada, kui chill, sõbralik ja äge kaaslane Jüri vabal ajal on!

100% rahast läheb heategevusse, mängus osaledes aitad MTÜ Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumise organisatsiooni.

Tule ja aita sina ka: https://minaaitan.ee/tervis/unustamatu-tandem-langevarjuhupe-4km-korguselt-juri-pootsmanniga/

Loe tandemhüppe kohta lähemalt ja tutvu hüppajale kehtestatud nõuetega SIIN.

Alustame hüppehooaega 23.-24. mai nädalavahetusel

Seoses eriolukorra lõppemisega Eestis alustame hüppehooaega Rapla lennuväljal 23.-24. mai nädalavahetusel. Klubi liikmetele vajalik detailsem info korduskoolituste, hüppepäevadele registreerumise jms kohta on saadetud klubi meililisti ja postitatud Facebooki gruppi Hakkan Langevarjuriks .

Esimesed algkoolitused toimuvad 26. mail, registreeruda saad siin: https://skydive.ee/koolitused . Ingliskeelsed algkoolitused toimuvad 26. juunil, 24. juulil, 14. augustil ja 11. septembril. Ingliskeelsetele kursustele registreerumiseks saada e-kiri elo@skydive.ee.

Esimesed tandemhüpped on planeeritud 29.-31. mai nädalavahetuseks, registreeruda saad siin: https://skydive.ee/koolitus/tandem .

NB! Seoses Covid-19 olukorraga on nii lennuväljal kui koolitustel kohustuslik kõigi riigis kehtestatud kriisimeetmete järgimine (distantseerumine, kätepesu, desinfitseerimine jne). Lennukis on kohustuslik näomaski, buffi ja / või visiiriga kiivri kandmine. Ära tule lennuväljale ega koolitusele, kui sul on haigustunnused või oled viimase 14 päeva jooksul puutunud kokku Covid-19 diagnoosiga inimesega. Kui Sul 14 päeva jooksul pärast lennuväljal või koolitusel käimist diagnoositakse Covid-19, palume sellest viivitamatult teavitada aadressil baas@skydive.ee. Riskigruppi kuuluvaid inimesi (65+ vanus või rasked kroonilised haigused) me kahjuks praegu koolitustele ega tandemit hüppama lubada ei saa.

Beginners’ courses in English in 2020

Good news for our English speaking friends and followers – we are planning several beginners’ courses in English during 2020.

Here are the dates you can choose from: June 26th, July 24th, August 14th and September 11th.

Additional courses can be arranged if you have a group of at least 3 people.

On all these dates both Static Line (SL) and Accelerated Free Fall (AFF) courses are held. Theory part takes place in Tallinn (Skydive Estonia club rooms at Türi 10c), starting at 6 pm and ending around 10 pm. Jumping at Rapla airfield (about 60 km from Tallinn) on Friday evenings, Saturdays and Sundays, weather permitting.

Prices:

Static Line (SL): theory + 1 jump from 1500m (no freefall) 139€, including gear rental, packing of main parachute and membership fee of Skydive Estonia until the end of 2020.

Accelerated Free Fall (AFF): theory +1 jump from 4000m with 2 instructors (about 45 seconds of freefall) 299€, including gear rental, packing of main parachute and membership fee of Skydive Estonia until the end of 2020. Full course 1059€ per person (training+7 jumps). NB! Special price 969€ if you buy 7 levels all together!

Accommodation is possible with no extra cost at our bunkhouse at Rapla airfield during the weekend (Friday and Saturday nights).

Sign up or find out more by sending an e-mail to jump@skydive.ee!

Rahvusvaheline langevarjulaager Parasummer ootab saarlasi langevarjuga hüppama

Baltimaade suurim langevarjulaager toimub juba 20. korda 13. – 21. juulini 2019 Saaremaal Kuressaares. Ilus merevaade, avalik liivarannale maandumine sadade inimeste ees ning hulganisti vahvaid hüppeid on Parasummeri märksõnadeks. Saaremaa elanikel kui ka külastajatel on võimalik langevarjuhüpe ka ise ära proovida.

Parasummer on hea võimalus tegeleda oma valitud spordialaga 9 päeva järjest kogenud instruktorite ja treenerite käe all. Kuna langevarjunduse näol on tegemist nii Eestis kui mujal maailmas jõudsalt populaarsust koguva spordialaga, on ka Parasummeri osalejate arv aastatega järjepidevalt kasvanud, tänaseks 250 osalejani 20 riigist. Parasummer on vaieldamatult Eesti ja lähiriikide langevarjurite ning ekstreemspordihuviliste aasta tähtsündmus ning tänaseks päevaks kujunenud üheks Euroopa suurimaks langevarjulaagriks.

Eesti Langevarjuklubi MTÜ on konkurentsitult suurima klubiliikmete arvuga ning aktiivseim langevarjuklubi Eestis, kes on oma südameasjaks võtnud langevarjunduse kui spordiala arendamise ja populariseerimine. Eesti Langevarjuklubi liikmed on osalenud aktiivselt erinevate langevarjuspordialade maailma- ning Euroopa rekordites ja mitmetel tiitlivõistlustel, seega on meile esmatähtis pakkuda kõikidele Parasummeril osalejatele võimalust oma oskusi arendada ja uuendada Rahvusvahelise Lennuspordi Föderatsiooni (FAI) poolt aktsepteeritavaid Eesti rekordeid. Parasummer on kuulutatud ka üheks kolmest ametlikust treeninglaagrist Euroopa kupliakrobaatika rekordiks valmistumisel.

Kui oled lennundushuviline või plaanid just sel suvel teha oma esimese langevarjuhüppe, siis oled oodatud Parasummerile. Kuressaare lennuväli on 13.-21. juulil kõigile huvilistele avatud. Sissepääs pealtvaatajatele on tasuta! Tule vaata, pildista või filmi langevarjurite põnevaid maandumisi ja kui julged, siis proovi ise ka vabalangemine ära!