Riigis kehtestatud eriolukorra tõttu ei toimu hüppe- ja koolitustegevust vähemalt kuni eriolukorra lõpuni. Loodame hüppama hakata niipea kui olukord võimaldab, uus info meie sotsiaalmeedia kanalites 18. mail.

Aeguvate kinkekaartide omanikel palume kaartide pikendamiseks võtta meiega ühendust ENNE kinkekaardi aegumist (eriti kingitus.ee kaartide puhul, kuna pärast aegumiskuupäeva ei ole enam meie võimuses neid pikendada). Kirjuta selleks aadressil jump@skydive.ee.

Kui soetasid meie kevadise kampaaniapakkumise, kus lubasime maikuus tandemhüppajatele tasuta videosalvestust – pikendame pakkumise kehtivust ühe kuu võrra alates reaalsest hüppetegevuse algusest. Jälgi meie sotsiaalmeedia kanaleid või võta meiega ühendust, et saaksime Sind hüppetegevuse algusest teavitada ja aja kokku leppida.Olude sunnil oleme selle kampaania praegu peatanud.

Meilt otse ostetud kinkekaartide kehtivusaeg on kaks aastat, nii et soeta julgesti oma lähedasele kõige ägedam kingitus juba täna! Oleme Sulle väga tänulikud.

Categories: info

0 Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga